Запірно-регулююча та трубопровідна арматура

Крани кульові

Крани кульові використовуються в технологічному обладнанні, контрольно-вимірювальних приладах та для регулювання потоку рідин та газу.

Зворотні клапани

Зворотні клапани використовуються для керування потоком рідини та газів у корозійних та небезпечних середовищах. Клапани застосовуються для управління процесами, інструментального контролю та управління потоками.

Запірно-спускні крани

Запірно-спускні крани є відмінною альтернативою багатоклапанним конструкціям, де застосовуються різьбові та зварні з'єднання.

Фітинги

Фітинги - сполучна частина трубопроводу, що встановлюється для розгалуження, поворотів, переходів на інший діаметр, а також за необхідності частого збирання та розбирання труб. Фітинги служать і для герметичного перекриття трубопроводу та інших допоміжних цілей.

Голчасті клапани

Голковий клапан - конструкція арматури, затвор якої рухається вздовж поверхонь ущільнювачів сідла і виконаний у формі вузького конусного циліндра.

Запобіжні клапани

Запобіжні клапани компактної конструкції призначені для встановлення та експлуатації у невеликих просторах.

Манометричні вентилі

Манометричні вентилі використовуються для підключення імпульсних ліній, манометрів та перетворювачів тиску. Ці блоки складаються з двох вентилів, що забезпечує просту ізоляцію, калібрування, запірно-спускні операції для манометрів, реле тиску та перетворювачів тиску.

Фланцеві з'єднувачі

Фланцеві з'єднувачі виконують функцію приєднання трубопроводів до приладів за рахунок унеможливлення додаткових підключень з мінімальними витратами та оптимальною безпекою.

Маніфольди

Вентильні маніфольди - це безпечний метод для керування та вимірювання тиску в рідких та газоподібних середовищах. Точне виготовлення та прецизійна обробка забезпечує надійну установку та експлуатацію.

Регулятори тиску

Регулятор тиску – призначений для автоматичного підтримання тиску газу чи рідини на певному, заздалегідь заданому рівні.

Труби безшовні

Безшовна калібрована трубка - пресована відпалена, застосовується в різних галузях промисловості, використовується у відповідальних ділянках трубопроводу, де необхідна додаткова надійність і гарантія збереження рідин або газів, що переганяються.

Колектори розподільні

Колектори розподільчі застосовуються в різних технологічних процесах та системах, з використанням газових та рідких середовищ. Колектори розподільні дозволяють забезпечити проходження потоку через декілька вихідних отворів.